O nas

Nadrzędną zasadą pracy pracowników naszego biura jest profesjonalne wykonywanie powierzanej pracy, dobro Klienta i rozwój jego Firmy.

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą jak i osoby prawne, a forma rozliczenia się  Klienta z Urzędem Skarbowy  jest dla nas bez znaczenia.

Zajmujemy się kompleksowo obsługą administracyjną Firm. Poza standardowymi czynnościami usług księgowych i kadrowych  mających na celu rozliczanie się Firmy z Urzędem Skarbowym i ZUS, pomagamy w przygotowywaniu ofert przetargowych, rozliczaniu robót budowlanych – kosztorysowanie, przygotowaniu wniosków kredytowych,  pism windykacji należności a także przygotowujemy wszelkiego rodzaju pisma w sprawach prowadzonej działalności gospodarczej.

Zapewniamy rzetelne prowadzenie wszystkich spraw powierzonych nam przez Klienta oraz poufność przekazanych nam informacji.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się